4. kolo – Domácí zápas Sokol Dlouhá Loučka

3. kolo – domácí zápas Lužice

16:30
Náhled

1. kolo Domácí zápas s Blatcem

1 (5) - 1 (4)
Celkový čas

FC Sigma Hodolany vs TJ Sokol Drahanovice

14:30
Náhled

FC Sigma Hodolany vs FK Přáslavice

15:00
Náhled
Hodolany-Šumvald

FC Sigma Hodolany vs Šumvald

Naši borci konečnè prolomili domácí střelecké trápení a když k tomu připočteme jasnou herní převahu, tak si nakonec soupeř odvezl výprask v podobě 6 kapříků . Škoda jen spousty nevyužitých šancí ve druhém poločase ( hlavně Kačer se snažil dostat hostujícího gólmana do sestavy kola).
Tak snad si naši borci něco nechali na další zápasy a bude jim to tam dál padat.
Branky: Zdena 2, Alík 2, Banán, Kačer
Diváci: 340 (dobrovolně platících)
Foto: Milan & Kuďa

6 - 0
Celkový čas

FC Sigma Hodolany vs Sokol Velký Týnec

15:30
Náhled

FC Sigma Hodolany vs SK Červenka

0 - 1
Celkový čas

FC Sigma Hodolany vs TJ Sokol Náklo

Ve výborné atmosféře se od prvních minut hrál velmi kvalitní fotbal, domácí měli v prvním poločase více šancí, ale do vedení se z ojedinělé šance dostalo hostující mužstvo. Ovšem ještě do poločasu se Hodolanským hráčům podařilo z pokutového kopu vyrovnat.
V druhém poločase hráči obou týmů pokračovali ve vysokém tempu, ale z výhry se nakonec po dvou krásných akcích radovali hladovější domácí borci.
Super fotbal, parádní atmosféra.

3 - 1
Celkový čas

FC Sigma Hodolany vs Sokol Dlouhá Loučka

   

První domácí zápas vyšel našim borcům na jedničku. V první půlce to byl festival zahozených šancí a trefování tyčí, ale i tak se domácí po vytrvalé tlaku dostali do dvoubrankového vedení, které bohužel nevydrželo moc dlouho, jelikož se hostům z první střely na branku podařilo snížit.
Jestliže v první půlce domácí zahodili spoustu šancí, tak ve druhé už rozjeli brankostroj naplno a odmènou pro všechny fanoušky bylo dvouciferné skóre v hostující sítí. Parádní fotbalové představení. Díky borci !!!

11 - 2
Celkový čas